Peace Insurance Logo

بیمه عمر و سرمایه گذاری (طرح جام زندگی)

بیمه عمر‌و‌سرمایه‌گذاری طرح جامع تركیبی از یك بیمه عمر و یك اندوخته سرمایه‌گذاری بوده كه علاوه بر ارائه پوشش خطر فوت و برخی پوششهای اضافی، درآمدهایی را با تضمین یك نرخ سود سرمایه‌گذاری مشخص در زمان حیات نصیب بیمه‌گذار می نماید.

بيمه حوادث انفرادی

در این بیمه نامه ، سرمایه بیمه از پیش تعیین گردیده و با مبالغ متفاوت از ۵۰ میلیون ریال تا ۲۰۰ میلیون ریال قابل ارائه می‌باشد. در این بیمه نامه متقاضی می تواند با توجه به بودجه و نیاز خود سرمایه مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

بیمه مسئولیت

امروزه با توسعه جوامع و گسترش فعالیت‌های اجتماعی، هر شخصی می‌تواند در نتیجه عمل یا ترك عمل خود خطری ایجاد نماید و موجب زیان به دیگری گردد و مسئول شناخته شود که در این صورت باید خسارت وارده را جبران كند. شركت ” بیمه ما “ نیز در همین راستا جهت حمایت از شخص مسئول حادثه خسارات جانی و یا مالی مربوطه را با انواع بیمه‌نامه‌های مسئولیت جبران می‌نماید.

بيمه اتومبيل

توسعه علم و تكنولوژی در خدمت آسایش ، رفاه و صرفه جویی در زمان آحاد جامعه می باشد. با توجه به توسعه راه ها و استفاده مردم از وسایل نقلیه در بیشتر مواقع خسارات سنگین جانی و مالی به دارندگان ، سرنشینان و اشخاص ثالث وارد می شود و مشكلات جدی برای استفاده كنندگان فراهم می سازد. برای جبران خسارت مالی و جانی ناشی از حوادث ، شركت ” بیمه ما “ با دریافت حق بیمه مناسب ، خسارت های مالی و جانی وارده را پوشش می دهد .

بیمه آتش سوزی

شرکت ” بیمه ما “ با دریافت حق بیمه مناسب خسارت وارده بر اثر حادثه را جبران می‌نماید. بیمه نامه آتش‌سوزی پوششی است برای جبران خسارت‌های وارد به اموال و دارائی‌های منقول و غیرمنقول که متعلق به بیمه‌گذار و یا در تصرف قانونی وی باشد. از قبیل ساختمان و اثاثیه منزل مسكونی و واحدهای اداری، تجاری، صنعتی، تأسیسات، ماشین‌آلات، محتویات انبارها که ناشی از خطراتی همچون آتش‌سوزی یا خطرات تبعی دیگری كه در بیمه‌نامه مورد توافق قرار می‌گیرد، باشد.

بیمه درمان

شرکت ” بيمه ما “ برای مازاد هزینه هایی که بیمه گر اولیه جبران نمی کند و بار آن بر دوش بیمه شده می باشد بیمه مازاد درمان و یا بیمه درمان تکمیلی مناسبی طراحی کرده و عرضه می نماید. کارفرمایان ، مدیران ، اصناف ، سازمان ها و موسسات می توانند در صورت تمایل این بیمه نامه را برای کارکنان خود خریداری نمایند.بیمه مسافرتی

شرکت بيمه ” ما “ درباره تمام مشکلات ممکن برای مسافران در خارج از کشور اندیشیده و ارائه بیمه نامه مسافران عازم به خارج از کشور، پوشش های مورد نیاز شما را برای حداکثر مدت ۹۲ روز مسـافرت به اقصــی نقاط جهــان با همـکاری شبـکه های بیـن المـللی کمـک رســان Mideast Assistance International S.A.L تامین نموده است.

بیمه حمل و نقل (باربری)

بیمه نامه باربری پوششی است که به موجب ان بیمه گر متعهد می شود در مقابل در یافت حق بیمه از بیمه گذار چنانچه در جریان حمل کالا و در نتیجه وقوع خطرات بیمه شده کالا تلف شده یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی را در ارتباط با این خطرات متحمل شود


جهت دریافت تخفیف (۵%) و مشاوره رایگان، کلیک کنید.